Растішка: формула росту

Здоров’я дитини багато в чому залежить від правильного раціону. Батькам слід пам’ятати, що харчування дітей дошкільного віку обов’язково повинно бути корисним і збалансованим. В цей період життя дитині дуже важливо вживати ті продукти, які забезпечують організм всіма необхідними мікроелементами та вітамінами.

Лікарі зазначають, що дитина у віці від 3 до 7 років повинна їсти якомога більше кисломолочних продуктів, адже саме в них міститься кальцій, який є основним «будівельним» елементом кісткової тканини. При цьому дитячі продукти не повинні містити штучні барвники та консерванти, що дуже часто викликають алергічні реакції і сприяють виникненню різних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Кисломолочні та молочні продукти «Растішка» розроблені спеціально для дітей дошкільного (з 3-х років) та шкільного віку в період ростового стрибку. Всі продукти цієї серії виготовлені з натурального молока українського виробництва, збагачені кальцієм та вітаміном Д3, які так необхідні дітям для здорового росту та формування кісток. Окрім того, продукти «Растішка» такі смачні та різноманітні, що батькам не доведеться просити дитину з’їсти ще ложечку!

Кальцій

Вважається, що значна частина росту дитини припадає на перші 10 років її життя, саме тому до цього віку таким важливим є вживання кальцію у достатній кількості. Кальцій – найголовніший елемент для формування міцного скелету в дитячому віці, адже відомо, що 90% кальцію знаходиться в кістках. Якщо цей елемент не поступає в достатній кількості з їжею, організм починає використовувати «відкладені» запаси з кісток, в результаті чого вони стають тонкими та ламкими.

Найкраще кальцій засвоюється з молочних продуктів: йогурту, сиру та інш. Саме тому всі продукти «Растишки» збагачені кальцієм та забезпечують його потрапляння до організму в достатній кількості для повноцінного формування кісної тканини та здорових зубів.

Вітамін D

Важливо зазначити, що для здорового росту кісток одного додаткового кальцію замало: значна його частина, що потрапляє з їжею, не засвоюється через недостатність вітаміну D.Наш організм здатний виробляти тільки біля 15% добової потреби,а вся інша кількість потрапляє з їжею та завдяки сонцю. Вітамін D, який ми отримуємо в основному із сонячними променями, дуже важливий для нормальної роботи дитячого організму, особливо в період швидкого росту – він регулює обмін кальцію та фосфору, перешкоджає деформації кісток.

Цікавий факт: для того, щоб виробити денну норму вітаміну D, дитина повинна знаходитися на відкритому сонці не менше 30 хвилин щодня протягом всього року. Тому дітям слід проводити якомога більше часу на свіжому повітрі та на сонці.
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!