Як змінювати свою думку або рішення?

0
2016-11-21, 18:04:00

Питання

Як змінити свою думку щодо певних правил, не втрачаючи авторитет в очах своєї дитини?

Відповідь

Очевидно, що дитина почувається розгубленою, якщо її батьки встановлюють правило, а наступної хвилини повністю змінюють його. Загалом, намагайтесь вірити в те, що знаєте, як буде краще для вашої дитини, та будьте впевненими, коли приймаєте рішення. Не дозволяйте своїм дітям маніпулювати вами та змушувати вас змінювати вашу думку або прийняте рішення щоразу, коли ви з ними не погоджуєтеся. Ви втратите авторитет, а ваша дитина втратить повагу до вас.

Проте слід бути обережними, щоб не стати надто суворими та непохитними у встановленні правил! Іноді наші діти можуть вказувати нам на нашу власну непослідовність – а це досить неприємно! Якщо у вас з'являється інформація, що проливає нове світло на ситуацію, тоді цілком нормально змінювати свою думку. У такому випадку доцільно буде пояснити вашій дитині, чому ви змінили свої переконання; так дитина зрозуміє, що усі можуть помилятися. Після цього малюк буде знати, що цілком нормально визнати, що ви були неправі, а тоді виправити помилку.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!