Мамо! Можна я подивлюся мультфільми?

0
2016-11-29, 09:20:00

Перегляд телевізійних передач разом з дитиною може бути спокійним заняттям, що зближує. Але вам не сподобається, якщо ваша дитина дивитиметься будь-що! Пропонуємо декілька ідей щодо того, яких правил слід дотримуватися.

Ви не бажаєте постійно займатись активною діяльністю; вашим дітям це також навряд чи сподобається. Усім потрібен відпочинок, і перегляд телевізійних передач може бути одним із занять, що дозволяють дитині перепочити. Тож коли ви відповідаєте "так" у відповідь на фразу: "Мамо! Можна я подивлюся телевізор?", скористайтеся наступними порадами, для контроля того, що дивиться ваша дитина.

Діти часто звертають увагу на рекламу, і їм, можливо, необхідно пояснити, що побачене ними на телеекрані насправді може бути вигадкою. Замість того, щоб просто вмикати телевізор, можна вибрати фільм на диску або завантажити улюблену передачу дитини. У такий спосіб вам легше буде контролювати те, що дивляться діти, – крім того, у них є можливість вибору! До того ж, якщо вони не дивитимуться так багато реклами, вони, можливо, не так часто проситимуть вас купити їм нову іграшку або солодощі, які рекламують по телевізору.

Намагайтесь дивитися телевізор разом із вашим малюком, замість того, щоб залишати його самого. Ви зможете спостерігати, як дитина реагує на те, що відбувається. У деяких мультфільмах, навіть у тих, що призначені для зовсім маленьких дітей, є епізоди, що містять певний елемент насильства (наприклад, у мультфільмах про кота й мишу): чи засмучує це дитину? Поясніть вашому малюкові, що події, зображені у мультфільмі, вигадані, жоден персонаж не постраждав, і що в реальному житті не можна псувати речі або кривдити людей.

Крім мультфільмів, можна пошукати програми, що надихають дітей на творчість – наприклад, кулінарні передачі або мистецькі шоу – та спробувати реалізувати деякі із запропонованих ідей. Перегляд передач, які спонукають дітей підспівувати або танцювати під час виступу артистів, теж є чудовим способом провести півгодини вільного часу!

Якщо ваша молодша дитина дивиться телевізор разом зі старшими братами чи сестрами, перевірте, чи підходить ця програма дитині. Ви також можете встановити обмеження щодо часу, протягом якого дитині дозволяється переглядати телепередачі за один раз. Близько 10 хвилин буде достатньо для дитини віком 2 або 3 роки – саме стільки дитина такого віку здатна концентрувати свою увагу; діти віком 4 та 5 років можуть дивитися телевізор приблизно півгодини, а старші діти – можливо, годину, особливо коли їм потрібно відпочити після шкільних занять! Важливо, щоб діти не проводили надто багато часу перед екраном телевізора – їм також потрібний активний відпочинок!

Чи дивитеся ви мультфільми разом зі своїми дітьми? Які улюблені телевізійні передачі ваших дітей? Нам би хотілося дізнатися!

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!