Як підготувати дітей до самостійного догляду за домашніми улюбленцями

0
2016-11-29, 09:43:00

"Мамо, чи можу я завести цуценя?" – це питання, на яке доводилось відповідати майже кожному з батьків. Проте, перш ніж сказати "так", спробуйте пояснити вашій дитині, що означає мати домашнього улюбленця. Ось декілька корисних порад.

Немає сумнівів у тому, що утримання вдома чотириногого пухнастого друга або акваріумної рибки, яка пускає бульбашки, має свої переваги для дітей. У дітей автоматично з'являється новий друг, їхня самооцінка зростає, і вони можуть багато дізнатися про те, що таке любов. Це приємна сторона, але як бути з годуванням, прибиранням, дресируванням та доглядом за нашим новопридбаним другом? Перш ніж ви приймете рішення сказати "так" щодо придбання домашнього улюбленця для вашої дитини, спробуйте спочатку пояснити малюкові, яку відповідальність він бере на себе. Пропонуємо декілька ідей, що можуть бути корисними. Попросіть дитину уявити собі, що її плюшеве ведмежа відтепер треба буде щодня годувати й тренувати, інакше воно занедужає. Ваша дитина повинна не забувати виводити ведмежа на прогулянку та щотижня купати його. У ведмежати також буде своє особливе місце, де воно буде спати. Задайте своїй дитині такі питання: "Як ти вважаєш, твоє ведмежа сумуватиме, якщо ти на деякий час залишиш його на самоті?" або "Що нам робити з ведмежам, коли ти будеш у школі?". Запитайте дитину про майбутнє. Наприклад: "Хто доглядатиме за ведемежам, коли ми поїдемо у відпустку?". У такий спосіб ваша дитина зрозуміє, що домашній тварині також потрібно бути веселою та здоровою.

Крім цього, ви можете принести дитині рослину, за якою вона буде доглядати. Поясніть своїй дитині, що для того, щоб вижити рослинам, подібно до людей та тварин, потрібна вода, харчування, тепло, повітря та світло. Нехай дитина поекспериментує з будь-якою широкодоступною рослиною, наприклад алое або геранню. Їх легко садити, і вони швидко ростуть, якщо за ними доглядати. Візьміть помаранч, розріжте його навпіл, та видаліть середину. Попросіть дитину покласти у кожну половинку помаранча вату, намочіть її водою, а тоді зверху покладіть декілька насінин рослини. Скажіть дитині, що насіння потрібно поливати щодня. Через деякий час ваша дитина побачить, що завдяки догляду рослина росте й успішно розвивається; якщо ж за нею не доглядати, вона зів'яне й засохне. Поясніть дитині, що з домашніми улюбленцями відбувається те ж саме – вони всі особливі, але деякі потребують більше уваги та догляду, ніж інші. Подібні цінні уроки підготують вашу дитину до відповідальності, що пов'язана з доглядом за домашніми тваринами, більшою самостійністю, а також необхідністю бути добрими та уважними.

Які домашні улюбленці є у ваших дітей? Нам би хотілося почути ваші кумедні історії!

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!