Роби те, що я кажу, а не те, що я роблю

0
2016-11-29, 09:56:00

Питання

Чи слід мені вчити свою дитину, показуючи позитивний приклад? Наскільки це реально?

Відповідь

Пам'ятаєте, як ваші батьки казали вам: "Роби те, що я кажу, а не те, що я роблю"? А чи пам'ятаєте, як вас дратували ці слова? Діти можуть відчути у цій фразі несправедливе ставлення. Це все одно, що сказати: "Для мене існують одні правила, а для тебе інші".

Моделювання поведінки для наших дітей – тобто, демонстрація на прикладі, замість надання вказівок – завжди буде для них більш ефективним способом навчання. Чи ви справді очікуєте, що ваші діти будуть чистити зуби двічі на день, якщо ви самі робите це лише раз? Або що діти їстимуть овочі, якщо ви самі їх не їсте?

З іншого боку, очевидно, існує певна поведінка, яка є прийнятною для батьків, але не дозволяється дітям. Тож коли ваша дитина дошкільного віку спитає, чи може вона сісти за кермо сімейного авто, саме час пояснити, що це можуть робити дорослі, та що вона теж зможе це робити, коли виросте.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!