Чи потрібно пояснювати дитині причину моєї позитивної або негативної відповіді?

0
2016-11-29, 10:13:00

Питання

Мій малюк завжди питає мене "чому?", і це мене дратує! У мене не завжди є час або бажання пояснювати, і, як батько (мати), я не вважаю, що повинен (повинна) це робити. Чи важливо обґрунтовувати або пояснювати мої відповіді, коли я кажу "так" або "ні"?

Відповідь

Так! Пам'ятайте, що в ранньому дитинстві малюки постійно опиняються в нових ситуаціях, і те, що ви вважаєте очевидним, може не бути таким для них. Якщо ви пояснюєте , чому та як все навколо відбувається, це допоможе їм поступово розібратися в усьому. Після того, як ви візьмете за правило все пояснювати малюкові, він справді почне розуміти те, що відбувається, та формувати відповідні логічні зв'язки; цей процес розпочнеться приблизно у 3-річному віці.

Це не легко, але намагайтесь продемонструвати ваше співчутливе ставлення до розуміння світу дитиною – іноді не достатньо пояснити щось лише раз. Діти можуть випробовувати ваше терпіння (та межі своїх можливостей) безліч разів, перш ніж вони осмислять нове відкриття. Випробовування та намагання зрозуміти ці межі – це природній аспект їхньої потреби відкривати щось нове.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!