Як у вашій сім'ї використовують монітори?

0
2017-02-17, 16:35:00

Подобається вам це чи ні, сьогодні монітори є важливою складовою життя сім'ї. Але вони не завжди є чимось поганим – вони можуть допомогти провести час весело, корисно, отримати нові знання і навіть розвинути творчі здібності! Ми пропонуємо вам декілька ідей їх використання, які не залишить вас байдужими.

Чимало батьків турбуються, чи не проводять їх діти занадто багато часу перед моніторами на різних пристроях, але не дуже зважають на те, як довго вони самі звикли бути поряд з ними (близько 6 годин на день!) Якщо ви постійно перевіряєте свій телефон або читаєте щось на планшеті, то, звісно, ваші діти будуть переконані, що теж можуть грати на них! Вони не знають, що ви, можливо, пишете електронного листа або замовляєте товари у магазині, а не граєте у гру – для них пристрій означає розвага.
Поки ви дивитеся на монітор, ваша дитина знає, що ви не приділяєте їй усю свою увагу; якщо це можливо, відокремлюйте час, який ви присвячуєте своїм дітям, від часу, який ви проводите біля екрану.
Планшети і комп’ютери можуть запропонувати малюкам багато цікавого – існує безліч захоплюючих онлайн-ігор, а також чимало дитячих веб-сайтів, які можуть допомогти їм дізнаватися щось нове з цікавих для них тем.
Але можна також і активніше використовувати планшети і смартфони. Ось декілька ідей для того, щоб спонукати ваших дітей користуватися своїми пристроями активно і творчо. Є нагода провести час якісно?
Більшість дітей люблять знімати себе на відео. Існує багато простих програм для редагування відео із захоплюючими ефектами, які можна встановити безкоштовно або дуже дешево – ваші дітлахи зможуть розважатися, роблячи відеоролики зі справжніми титрами, музичні кліпи зі спеціальними ефектами, або розтягуючи фотографії, на яких зображені вони самі (чи ви!), щоб зробити величезні носи або смішні зачіски.
Ще одна ідея? Ви можете зацікавити їх пропозицією здійснити "селфі-челендж", давши їм список місць у будинку або предметів, які вони повинні знайти, та з якими вони повинні сфотографуватися. Або знайдіть ігри, що спонукають дітей стрибати вгору і вниз або повертатися так, щоб керувати символами на екрані.
Які у вас є пристрої? Якими з них ви дозволяєте користуватися своїм дітям? Ми б хотіли почути ваші історії.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!