Час, який дозволяється проводити перед монітором

0
2017-03-09, 17:28:00

Питання

Я не хочу дозволяти дитині грати в комп'ютерні ігри, користуватись планшетами, телефонами та іншими пристроями. Що мені робити?

Відповідь

Сьогодні кожен із нас знає, що нові технології (DVD-програвачі, планшети й телефони) можуть бути корисними для наших дітей або завдавати їм шкоди; дізнайтесь про це більше, оскільки саме вам вирішувати, як часто подібними пристроями користуватимуться у вас вдома. Як правило, більшість чарівних моментів у ранньому дитинстві трапляється далеко від моніторів, а тому, якщо ви обмежите час, який ваші дошкільнята проводять перед телевізором або планшетом, ви дасте їм можливість відчути радість відкриттів у процесі пізнання світу.
Коли діти стають старшими, приблизно у віці 5 або 6 років, для них цілком природно цікавитись технологіями, якими користуються їхні батьки, або дивитись те, що дивляться їхні однолітки. Дітям потрібно, щоб ви встановили певні обмеження, а тому вам слід чітко визначити час та зміст інформації, яку дозволяється переглядати, а також слідкувати, які сайти вони можуть відвідувати, коли користуються комп'ютером. Після цього вам слід запропонувати багато альтернатив – веселі, цікаві та стимулюючі види діяльності, які дозволять дітям пізнавати світ та дізнаватись про щось нове подалі від монітору; саме в такі хвилини ви створюєте безцінні сімейні спогади.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!