Подивіться, як я катаюся на велосипеді без маленьких коліс!

0
2017-03-28, 14:24:00

Перший досвід катання на велосипеді був для вашого малюка важливим етапом; наступний етап – це зняття маленьких додаткових коліс. Але як та коли це краще робити? Ось декілька порад.

Майже усім дітям подобаються велосипеди; велосипед дає дитині відчуття самостійності, навіть коли вона катається недалеко від вас! Але після того, як дитина навчиться кататися з маленькими колесами, відчуття нестійкості, що з'являється, коли малюк пересідає на більш "дорослий" велосипед, може дещо лякати.
Рішення щодо того, коли слід відмовитися від маленьких коліс, повинна приймати дитина, а не ви – немає потреби поспішати! Не існує "правильної" відповіді щодо того, в якому віці це слід робити – деякі діти не можуть дочекатися цього моменту, тоді як інші відкладають його якомога довше – обидві ситуації є цілком нормальними!
Якщо дитині кортить спробувати, навіть якщо, на вашу думку, її ніжки ще недостатньо довгі, нехай спробує – чому б і ні? Це допоможе розвинути впевненість дитини, навіть якщо їй не вдасться зробити це з першого разу – або навіть з другого. Хоча, хтозна, можливо, дитина одразу звикне до нової манери катання на велосипеді! У нас виникло декілька ідей щодо того, як допомогти дітям під час їхньої першої спроби самостійно проїхатися на двоколісному велосипеді. Не забудьте взяти із собою фотоапарат або відеокамеру!
Пропонуємо два різних підходи, які вам слід спробувати застосувати.
Зніміть одночасно педалі та маленькі колеса. Встановивши сидіння в нижнє положення, дозвольте дитині спробувати пересуватися самостійно, щоб звикнути до того, як рухається велосипед. Після цього встановіть одну педаль, щоб дитина могла відштовхуватися однією ногою та тиснути на педаль іншою, рухаючись уперед. Тоді встановіть другу педаль і дайте дитині спробувати поїхати самостійно; біжіть, не відстаючи від велосипеда, щоб дитина знала, що ви поряд (та підтримаєте її у разі падіння).
Або зніміть маленькі колеса й біжіть поряд з дитиною, притримуючи сидіння або тримаючи дитину за одяг; так дитині буде легше зберігати рівновагу, доки вона не почуватиметься більш впевнено. Іноді діти навіть не усвідомлюють, що починають їхати самостійно, без підтримки когось із батьків!
Не забувайте, що не слід поспішати – якщо перша спроба малюка виявилась невдалою, міцно обійміть його, похваліть за успіхи та спробуйте знову наступного дня. Якщо ви переконаєте малюка, що йому все чудово вдається, це додасть йому ентузіазму та бажання спробувати ще раз.
А ваша дитина вже вирішила відмовитись від маленьких коліс на своєму велосипеді? Розкажіть нам про успіхи вашого малюка – нам буде дуже цікаво почути ваші історії!

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!