Скажіть "так" в ситуаціях, які ви оцінюєте як небезпечні

0
2017-04-04, 16:52:00

Питання

Чи слід мені казати "так", коли моя дитина хоче зробити щось, що, на мою думку, є небезпечним або може її забруднити?

Відповідь

Діти молодшого віку мають схильність постійно потрапляти у ситуації, коли вони можуть забруднитись або опинитися в небезпеці. Одне з природних бажань малюка полягає у тому, щоб пізнавати світ. Діти будуть експериментувати, з вами чи без вас, тож вам краще забезпечити їх засобами для того, щоб вони робили це безпечно. Врешті-решт, для них це буде корисніше, ніж коли ви просто все заборонятимете!

Звісно, вам слід пам'ятати, що саме дітям потрібно знати та про що дізнаватися, враховуючи їхній вік та фізичні можливості. Але, звертаючи увагу на ці обмеження, вчіть дітей, як поводитися під час більш ризикованих розваг, та контролюйте їхні дії; у такий спосіб ви розвиватимете їхню самоповагу та здатність долати різноманітні труднощі, які виникатимуть у їхньому повсякденному житті.

Якщо вони хочуть залазити на перешкоди, вилізти на дерево або з'їхати з гірки – скажіть їм "так" та покажіть, як зробити це безпечно.

Коментарі:
А от і ні.
Почитай про
Чудеса Світу іще:)

Реєстрація

Заповніть усі поля, які відмічені зірочкою


Відновлення пароля

Відновити забутий пароль неможливо, тому що він зберігається в зашифрованому вигляді. Але його можна поміняти. Вкажіть адресу електронної пошти, з яким Ви реєструвалися, щоб поміняти пароль.

Ел. пошта *

* — Поля, обов'язкові
для заповнення.

Оформлення замовлення

На вашому рахунку не вистачає 270 балів для оплати замовлення. Ви можете зареєструвати нові коди або видалити товари з замовлення

Редагувати замовлення

Вітаємо

Ваші матеріали відправлені на модерацію

OK

Дякуємо!

Ваше питання відправлено адміністрації

OK

Дякуємо!

Ваш інвайт відправлено

OK

Замовте привітання з Новим роком від самого Діно для Вашої дитини!

Замовити привітання

НОВА КАРТА — ЗИМОВА УКРАЇНА

Діно Ленд - новий острів

Діно Космос

Нові МАГНІТИ! Діно потребує допомоги!