uk ru

Наша неповторна рецептура

Звичка харчуватись правильно формується з раннього дитинства і саме у дошкільному та молодшому шкільномі віці організм дитини робить ростовий стрибок. Врахувавши ці фактори компанія «Данон» вже 20 років піклується про здоров’я дітей. Ми розробили неповторну рецептуру, завдяки якій «Растішка» одночасно дуже корисний і такий смачний, що малюки неодмінно просять ще.

Йогурти та сирки «Растішка» - це продукти спеціально розроблені для дітей 3-6 років, що за своїм складом та властивостями не має аналогів.

ТМ Растішка

Спеціалісти компанії «Данон» створили неповторну рецептуру, завдяки якій кожен продукт бренду «Растішка» одночасно дуже корисний для фізичного розвитку дитини і такий смачний, що завоював прихильність вже не одного покоління маленьких українців.

ТМ Растішка
ТМ Растішка ТМ Растішка ТМ Растішка ТМ Растішка
ТМ Растішка

Унікальність «Растішки» полягає у тому, що, всі продукти збагачені кальцієм та вітаміном D3 – які так необхідні для здорового розвитку дитини. Сирки та йогурти виготовляються з українського молока найвищої якості та натуральних фруктово-ягідних наповнювачів, у складі «Растішки»  не допускаються штучні барвники, будь-які штучні підсолоджувачі та консерванти.

Компанія «Данон» особливу увагу приділяє питанню якості сировини та інгредієнтів, а також виробничих потужностей.

В Україні молочну сировину закуповують здебільшого у молочно-товарних та сімейних ферм. Постачальники молока є перевіреними та постійними партнерами компанії «Данон», що впровадили у свою діяльність розроблений зі спеціалістами компанії «Данон» збалансований та корисний раціон харчування корів, а також дотримуються графіку проходження регулярних ветеринарних перевірок.

Йогурти «Растішка» створюються в Україні в м. Херсон на сучасному заводі ТОВ «Данон Дніпро». Сертифікати якості ТОВ «Данон Дніпро»: FSSC 2200 та EUR.1.

Сирки «Растішка» виробляються на спеціалізованій лінії дитячого харчування в м. Кременчуці заводу ПРАТ «Данон Кремез». Сертифікати якості ПРАТ «Данон Кремез»: FSSC 22000 та FSSC 22000:2007.

А з 2008 року питні дитячі йогурти «Растішка» експортуються до Європейського Союзу і вже встигли завоювати прихильність маленьких закордонних споживачів.

ТМ Растішка

Батьки можуть цілковито довіряти компанії «Данон», адже контроль якості сировини та готової продукції «Данон» в Україні здійснюється відповідно до вимог Групи «Данон» у світі та вимог українського законодавства.