Міцні по-справжньому

Міцні по-справжньому

Як радісно, непросто і хвилююче бути батьками, які супроводжують дитину на шляху до дорослого життя. Адже забезпечити її добробут та безпеку — це одне з найприродніших і в той же час відповідальних завдань для мами чи тата.

theses-items-image

Бути радником,
а не критиком.

theses-items-image

Робити підказки, а
не приймати
рішення за дитину.

theses-items-image

Підтримувати,
а не виховувати.

Це такі прості і неймовірно важливі принципи побудови взаємовідносин з дитиною на шляху її дорослішання.

Особистість Розвивати

Розвивати

Особистість

theses-items-image

Важливо не сліпо оберігати дитину, а збагнути, що це особистість. Критика може зламати унікальність характеру, який тільки починає проявлятись. В той час, як поради залишають останнє слово за дитиною, направляючи її.

Формувати Самостiйнiсть

Формувати

Самостiйнiсть

theses-items-image

Відомі австралійські вчені Майк Хослей та Річард Волкер стверджують, що будь-які завдання можуть бути ефективними виключно тоді, коли діти виконують їх самостійно, що сприяє розвитку відповідальності та незалежності у дітей.

Формувати Самостiйнiсть

Радіти

Поразкам

theses-items-image

Дуже важливо дозволити бути дитині собою та бачити її сильні сторони, любити без надлишкових очікувань та вимог. Підтримувати її за будь-яких обставин, разом радіти не лише перемогам, а й поразкам.

Справді Міцні

Справді

Міцні

theses-items-image

«Растішка» вірить, що тільки справжня батьківська підтримка дозволяє дитині вирости по-справжньому міцною особистістю, а якісні молочні продукти бренду допоможуть подбати про міцність дитячих кісточок.

Адже продукція «Растішка» не просто смачна, але й збагачена Кальцієм та Вітаміном D3, що разом засвоюються утричі краще і забезпечують дитину необхідними поживними речовинами у період активного росту.

theses-items-image
theses-items-image
theses-items-image

Отже, давайте разом руйнувати стереотипи виховання, що дістались нам у спадок. Час будувати новий погляд і нові підходи у взаємовідносинах із дітьми.

Пам’ятайте, що ваші діти сильні, унікальні і готові ставати самостійними крок за кроком, а підтримку батьків у цьому ніщо не замінить. Допомагайте, заохочуйте, радьте. Будьте поруч, коли це потрібно, і не забувайте, що ви одне ціле. Зростайте міцними по-справжньому!