Растішка – щоденна порція міцності!

Растішка – щоденна порція
міцності!

Растішка – щоденна порція міцності!
Растішка – щоденна порція міцності!
Растішка – щоденна порція міцності! Ми зменшили кількість цукру, який ми додаємо в наші йогурти на 20%!

Прагнучі зробити наші йогурти більш здоровими та корисними для дітей, ми зменшили кількість цукру, що додається до йогурту, водночас ми збільшили в середньому на 25% частку натурального фруктового пюре для того, щоб йогурт став ще смачнішим для діточок!

* У порівнянні з попередньою рецептурою.
Растішка – щоденна порція міцності! Кожна порція йогурту «Растішка» містить в середньому 30% денної норми кальцію!

Відповідно до норм фізіологічних потреб дітей віком 4-6 років МОЗ (Наказу №1073), кожна дитина має отримувати 800 мг Кальцію щодня, щоб забезпечити нормальний розвиток організму та формування здорових кісточок. Вміст Кальцію в йогуртах «Растішка» перевірено незалежними лабораторними дослідженнями, в тому числі і європейською лабораторією Eurofins Scientific. Додатково, йогурти «Растішка» збагачені Вітаміном D3, з яким Кальцій засвоються втричі краще.

**Згідно норм фізіологічних потреб МОЗ України для дітей віком 4-6 років, у питному йогурті -42%, у густому – 26%.
Растішка – щоденна порція міцності! Для виробництва йогуртів «Растішка» ми використовуємо лише натуральні інгредієнти та Кальцій і Вітамін D3!

Для виробництва йогуртів «Растішка» використовуються лише натуральне українське молоко вищого сорту, а також інші натуральні та високоякісні інгредієнти, що мають відповідні Свідоцтва з якості.