ru uk

Користь сирка з 2-х склянок молока

Поведінка за столом

Поведінка за столом

ТМ Растішка

Дошкільнята – маленькі розумники та пустуни, допитливі дослідники та невгамовні чомучки. Кожна мама чи тато прагнуть, щоб їх дитина росла по-справжньому міцною в усіх можливих проявах. Саме батьківська підтримка робить дітей міцними, а «Растішка» допомагає дбати про здоровий розвиток їх кісточок. Надважливу роль у цьому процесі відіграє споживання достатньої кількості кальцію – основного будівельного матеріалу для росту здорових кісток та зубів.

Найкращим джерелом кальцію є молочні продукти. Бажаєш, аби твоя дитина щодня легко отримувала 28% добової норми кальцію? Просто додай у дитяче меню новий смачний сирок від «Растішка», порція якого містить користь аж двох склянок молока!

Смачна новинка від улюбленого дитячого бренда «Растішка» додатково збагачена кальцієм і вітаміном D3, завдяки якому кальцій засвоюється в 3 рази краще. 

Новий сирок виготовлений з молока українського виробництва та лише натуральних інгредієнтів, не містить штучних барвників і підсолоджувачів, а вміст доданого цукру й жирів у складі повністю відповідає рекомендаціям МОЗ України* для фізіологічних потреб дітей віком 3–6 років.

Впевнені, ти і твій маленький гурман обов’язково оціните новий корисний та смачний сирок від «Растішка» у трьох улюблених дитячих смаках: полуниця – ваніль, яблуко – персик та банан.

поделиться