Що робить нас по-справжньому смачними

Здоров’я дитини багато в чому залежить від правильного раціону. Батькам слід пам’ятати, що харчування дітей дошкільного віку обов’язково повинно бути корисним і збалансованим. В цей період життя дитині дуже важливо вживати ті продукти, які забезпечують організм всіма необхідними мікроелементами та вітамінами.

Лікарі зазначають, що дитина у віці від 3 до 7 років повинна їсти якомога більше кисломолочних продуктів, адже саме в них міститься кальцій, який є основним «будівельним» елементом кісткової тканини. При цьому дитячі продукти не повинні містити штучні барвники та консерванти, що дуже часто викликають алергічні реакції і сприяють виникненню різних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Кисломолочні та молочні продукти «Растішка» розроблені спеціально для дітей дошкільного (з 3-х років) та шкільного віку в період ростового стрибку. Всі продукти цієї серії виготовлені з натурального молока українського виробництва, збагачені кальцієм та вітаміном Д3, які так необхідні дітям для здорового росту та формування кісток. Окрім того, продукти «Растішка» такі смачні та різноманітні, що батькам не доведеться просити дитину з’їсти ще ложечку!

Кальцій

Вважається, що значна частина росту дитини припадає на перші 10 років її життя, саме тому до цього віку таким важливим є вживання кальцію у достатній кількості. Кальцій – найголовніший елемент для формування міцного скелету в дитячому віці, адже відомо, що 90% кальцію знаходиться в кістках. Якщо цей елемент не поступає в достатній кількості з їжею, організм починає використовувати «відкладені» запаси з кісток, в результаті чого вони стають тонкими та ламкими.

Найкраще кальцій засвоюється з молочних продуктів: йогурту, сиру та інш. Саме тому всі продукти «Растішки» збагачені кальцієм та забезпечують його потрапляння до організму в достатній кількості для повноцінного формування кісної тканини та здорових зубів.

Вітамін D

Важливо зазначити, що для здорового росту кісток одного додаткового кальцію замало: значна його частина, що потрапляє з їжею, не засвоюється через недостатність вітаміну D. Наш організм здатний виробляти тільки біля 15% добової потреби,а вся інша кількість потрапляє з їжею та завдяки сонцю. Вітамін D, який ми отримуємо в основному із сонячними променями, дуже важливий для нормальної роботи дитячого організму, особливо в період швидкого росту – він регулює обмін кальцію та фосфору, перешкоджає деформації кісток.

Цікавий факт: для того, щоб виробити денну норму вітаміну D, дитина повинна знаходитися на відкритому сонці не менше 30 хвилин щодня протягом всього року. Тому дітям слід проводити якомога більше часу на свіжому повітрі та на сонці.